wspolpraca1

Pacjenci Dietetyk24 mają 10% zniżki u naszych partnerów.

Fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą. Zależy mi na objęciu pacjenta holistyczną opieką, a jednym z elementów tej opieki jest współpraca z dietetykiem. Pacjent powinien otrzymać profesjonalną i kompleksową pomoc, nie tracąc własnego czasu na poszukiwanie specjalistów. Dzięki wzajemnej współpracy pomiędzy specjalistami, możemy otrzymywać lepsze efekty terapii. Zajmując się wydolnością oraz sprawnością motoryczną moich pacjentów, wiem jakim ważnym czynnikiem jest dieta.

http://arturgladosz.pl/

Trener personalny

Instruktor zadba o optymalizację Twojego treningu. Możesz mieć pewność, że pod kierunkiem trenera wymodelujesz i ujędrnisz ciało, spalisz tkankę tłuszczową, a także poprawisz ogólną kondycję i wydolność. Każdy dzień treningowy zostanie zaplanowany dla Ciebie w najdrobniejszych szczegółach. Połączenie dietetyka i trenera  personalnego jest doskonałą formą,aby osiągnąć swój cel jeszcze szybciej!

http://fitness-extreme.pl/

Położna

Pracując z kobietami, które planują macierzyństwo, będącymi w ciąży oraz kobietami karmiącymi, spotykam się ze złymi nawykami żywieniowymi. Zbilansowana dieta redukuje niepotrzebną suplementację, pozwala cieszyć się dobrym samopoczuciem w ciąży oraz ułatwia powrót do formy po porodzie. Współpraca położnej z dietetykiem podnosi jakość opieki i satysfakcję pacjentek.

https://polozna.net/

Catering  “Apetyt na Zdrowie”

W naszym cateringu nie znajdziecie diet 1000, 1500 czy 2000 kcal.

Działamy na zasadach diety glikemicznej, która opiera się głównie na zasadach indeksu glikemicznego (IG). Wprawdzie w wielu dietach są one ważne, ale ta zagłębia się w jego zasady jeszcze bardziej, bo bierze się w niej pod uwagę również ładunek glikemiczny, czyli kombinację indeksu glikemicznego oraz ilości węglowodanów obecną w danym pokarmie.

Nasi kucharze co dzień zaskakują nas świetnymi i smacznymi daniami.

http://www.werandamielec.pl/catering#

Umów się na spotkanie

Wyślij Wiadomość